Aukční položka číslo: | 107 |
Autor: | Jenewein Felix (1857 - 1905) |
Název díla: | Bubeník, 1900 |
Technika: | jedenáctibarevná litografie |
Rozměr: | výřez pasparty: 43x37 cm |
Značeno: | značeno v desce vlevo dole |
Adjustace: | pasparta, sklo, rám, stav: intaktní |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 8000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3000 Kč |