Aukční položka číslo: | 113 |
Autor: | Paderlík Arnošt (1919 - 1999) |
Název díla: | Zátiší s ovocem, 1995 |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 20x25 cm |
Značeno: | signováno vpředu vlevo dole |
Odhadní cena: | 20000 Kč - 30000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |