Aukční položka číslo: | 170 |
Autor: | Zemanský Martin (1983 - ----) |
Název díla: | Direct, 2017 |
Technika: | akryl na plátně |
Rozměr: | 100x120 cm |
Značeno: | signováno vpředu vlevo dole a vzadu |
Adjustace: | blind rám, stav: intaktní |
Odhadní cena: | 20000 Kč - 25000 Kč |
Vyvolávací cena: | 16000 Kč |