Aukční položka číslo: | 190 |
Autor: | Minařík Josef Mathias (1939 - ----) |
Název díla: | Pomněnky, 80. léta 20. století |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 30x30 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 12000 Kč |
Vyvolávací cena: | 5000 Kč |