Aukční položka číslo: | 192 |
Autor: | Steinský Josef (1903 - ?) |
Název díla: | Zimní vesnice, 30. léta 20. století |
Technika: | olej na desce |
Rozměr: | 35x50 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
V majetku: | soukromá sbírka v Jižních Čechách |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 12000 Kč |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |