Aukční položka číslo: | 100 |
Autor: | Šimák Lev |
Název díla: | Kováři |
Technika: | suchá jehla |
Rozměr: | 10,5x14 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Vyvolávací cena: | 150 Kč |