Aukční položka číslo: | 101 |
Autor: | Štáfl Otakar |
Název díla: | Štramberk |
Technika: | průmyslová litografie |
Rozměr: | 15,5x20 cm |
Značeno: | značeno vpředu |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |