Aukční položka číslo: | 60 |
Autor: | Konečný Stanislav (1908 - 1965) |
Název díla: | Průhled na Karlův most, 30. - 40. léta 20. století |
Rozměr: | 22x14 cm |
Značeno: | opatřeno razítkem vzadu |
V majetku: | z pozůstalosti autora |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |