Aukční položka číslo: | 61 |
Autor: | Koreček Miloš (1906 - 1989) |
Název díla: | Fokalk, 1945 |
Rozměr: | 24x17,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
V majetku: | soukromá sbírka na Moravě |
Odhadní cena: | 9000 Kč - 12500 Kč |
Vyvolávací cena: | 7500 Kč |