Aukční položka číslo: | 63 |
Autor: | Krasl František (1912 - 1998) |
Název díla: | Ve sprše, 60. léta 20. století |
Technika: | barevná fotografie |
Rozměr: | 28x23 cm |
Značeno: | razítko vzadu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |