Aukční položka číslo: | 62 |
Autor: | Kozlík Vladimír (1953 - ----) |
Název díla: | Kočičí světlo, 2000 |
Technika: | barevná fotografie |
Rozměr: | 20x30 cm |
Značeno: | signováno |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 11000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |