Aukční položka číslo: | 98 |
Autor: | Stanko Vasil (1962 - ----) |
Název díla: | Z cyklu Labyrinty, 90. léta 20. století |
Rozměr: | 27x27 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 5500 Kč |
Vyvolávací cena: | 3500 Kč |