Lot No.: | 98 |
Author: | Stanko Vasil (1962 - ----) |
Artwork Name: | Z cyklu Labyrinty, 90. léta 20. století |
Technique: | gelatin silver print |
Dimensions: | 27x27 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Estimate: | 4000 CZK - 5500 CZK |
Starting Price: | 3500 CZK |