Aukční položka číslo: | 122 |
Autor: | Havlíčková Daniela (1946–1999 - ----) |
Název díla: | Akt |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 22,5x14,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 2500 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |
Popis díla: | Erratum: Jedná se o dílo Jiřího Brázdy - Matka s dítětem. |