Aukční položka číslo: | 121 |
Autor: | Eickhorn . |
Název díla: | Sada příborů pro 12 osob, 58 ks, 20. léta 20. století |
Technika: | alpaka - nerez |
Rozměr: | kazeta: 29x41,5x9 cm |
Značeno: | značeno |
Adjustace: | stav: průměrný |
Odhadní cena: | 2500 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |