Aukční položka číslo: | 124 |
Autor: | Hejda Luboš (1990 - ----) |
Název díla: | Godot, 2016 - 2017 |
Technika: | okryl na plátně |
Rozměr: | 70x90 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 22000 Kč - 30000 Kč |
Vyvolávací cena: | 18000 Kč |