Aukční položka číslo: | 125 |
Autor: | Hejda Luboš (1990 - ----) |
Název díla: | Strach, 2016 - 2017 |
Technika: | okryl na plátně |
Rozměr: | 80x80 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 14000 Kč - 18000 Kč |
Vyvolávací cena: | 13000 Kč |