Aukční položka číslo: | 126 |
Autor: | Hejna Václav (1914 - 1985) |
Název díla: | Sedící žena v krajině, 40. léta 20. století |
Technika: | kombinovaná technika na papíře |
Rozměr: | 32x50 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |