Aukční položka číslo: | 133 |
Autor: | Janeček - Pardubský Alois (1894–1974 - ----) |
Název díla: | Zimní krajina, 30. léta 20. století |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 55,5x68 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1500 Kč |