Aukční položka číslo: | 134 |
Autor: | Kadrnožka Dimitrij (1923 - ----) |
Název díla: | Orchidej, 1976 |
Technika: | barevná litografie |
Rozměr: | 22,5x16 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 2500 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1800 Kč |