Aukční položka číslo: | 158 |
Autor: | Palková Jiřina Wilma (1949 - ----) |
Název díla: | Ze vzpomínek, 2004 |
Technika: | koláž |
Rozměr: | 11,5x8,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu, značeno vzadu |
Odhadní cena: | 2500 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |