Lot No.: | 158 |
Author: | Palková Jiřina Wilma (1949 - ----) |
Artwork Name: | Ze vzpomínek, 2004 |
Technique: | collage |
Dimensions: | 11,5x8,5 cm |
Signature: | signováno vpředu, značeno vzadu |
Finish: | pasparta, sklo, rám, stav: dobrý |
Estimate: | 2500 CZK - 4000 CZK |
Starting Price: | 2000 CZK |