Aukční položka číslo: | 177 |
Autor: | Štolbová Dana |
Název díla: | Anna, 2010 |
Technika: | šamot a mramor |
Rozměr: | výška: 70 cm |
Značeno: | signováno na podstavci |
Odhadní cena: | 30000 Kč - 40000 Kč |
Vyvolávací cena: | 28000 Kč |