Aukční položka číslo: | 178 |
Autor: | Vlna Ladislav (1976 - ----) |
Název díla: | Adama a Eva, 2016 |
Technika: | metalurgická malba |
Rozměr: | 100x200 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 85000 Kč - 100000 Kč |
Vyvolávací cena: | 79000 Kč |