Aukční položka číslo: | 76 |
Autor: | Kadrnožka Dimitrij (1923 - ----) |
Název díla: | Andromeda, 1980 |
Technika: | barevná litografie |
Rozměr: | 14x9,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 500 Kč - 800 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |