Aukční položka číslo: | 77 |
Autor: | Kadrnožka Dimitrij (1923 - ----) |
Název díla: | Ležící, 1981 |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 13x20,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |