Aukční položka číslo: | 98 |
Autor: | Moro Marco (1817 - 1885) |
Název díla: | Benátky - Hôtel D' Europa, 1857 |
Technika: | kolorovaná litografie |
Rozměr: | 18,5x28,5 cm |
Značeno: | autorizováno v matrici vlevo dole, stav: dobrý |
Adjustace: | pasparta, sklo, rám |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |