Aukční položka číslo: | 99 |
Autor: | Moro Marco (1817 - 1885) |
Název díla: | Benátky - Sala del Collegio, 1859 |
Technika: | kolorovaná litografie |
Rozměr: | 19x29 cm |
Značeno: | autorizováno v matrici vlevo dole, stav: dobrý |
Adjustace: | pasparta, sklo, rám |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |