Aukční položka číslo: | 184 |
Autor: | Postupa Ladislav (1929 - 2016) |
Název díla: | Kapradiny, 80. léta 20. století |
Technika: | bromostříbrná fotografie na zlatém papíře, vintage print |
Rozměr: | 42x27 cm |
Značeno: | stav: dobrý |
V majetku: | z pozůstalosti autora |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 2500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |