Aukční položka číslo: | 185 |
Autor: | Postupa Ladislav (1929 - 2016) |
Název díla: | Dětská hra, 60. léta 20. století |
Rozměr: | 19x40 cm |
Značeno: | signováno vzadu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 1500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |