Aukční položka číslo: | 201 |
Autor: | Stanko Vasil (1962 - ----) |
Název díla: | Bez názvu, 1985/2014 |
Rozměr: | 15x15 cm |
Značeno: | signováno vzadu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |