Aukční položka číslo: | 202 |
Autor: | Stehlík Jindřich (1905 - 1991) |
Název díla: | Zimní krajina |
Technika: | olej na malířské lepence |
Rozměr: | 23x35 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Adjustace: | sklo, rám |
Odhadní cena: | 1500 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |