Aukční položka číslo: | 70 |
Autor: | Paderlík Arnošt (1919 - 1999) |
Název díla: | Zátiší s pomerančem, 1959 |
Technika: | kombinovaná technika na papíře |
Rozměr: | 22,5x31 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | pasparta, sklo, rám, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 25000 Kč - 45000 Kč |
Vyvolávací cena: | 19000 Kč |