Zátiší s pomerančem, 1959 - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/230-aukce-banner.jpg
Aukční položka číslo: 70
Autor: Paderlík Arnošt (1919 - 1999)
Název díla: Zátiší s pomerančem, 1959
Technika: kombinovaná technika na papíře
Rozměr: 22,5x31 cm
Značeno: signováno vpředu
Adjustace: pasparta, sklo, rám, Stav: dobrý
V majetku: soukromá sbírka v Praze
Odhadní cena: 25000 Kč - 45000 Kč
Vyvolávací cena: 19000 Kč