Aukční položka číslo: | 71 |
Autor: | Postupa Ladislav (1929 - 2016) |
Název díla: | Kasař, 1966 |
Rozměr: | 100x73 cm |
Značeno: | signováno a popsáno vzadu |
Adjustace: | pasparta, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 40000 Kč - 60000 Kč |
Vyvolávací cena: | 35000 Kč |