Aukční položka číslo: | 120 |
Autor: | Krishtopenko Vladimir Vasilyevich (1930 - 2004) |
Název díla: | Květinové zátiší, 1976 |
Technika: | olej na desce |
Rozměr: | 48x41 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | rám, stav: průměrný |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 12000 Kč |
Vyvolávací cena: | 8000 Kč |