Aukční položka číslo: | 121 |
Autor: | Krishtopenko Vladimir Vasilyevich (1930 - 2004) |
Název díla: | Květinové zátiší, 1973 |
Technika: | olej na desce |
Rozměr: | 32,5x29 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | stav: průměrný |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |