Aukční položka číslo: | 230 |
Autor: | různí autoři |
Název díla: | Soubor čtyř grafických listů, Umělecká beseda svým členům, 1935 |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 43x30,5 cm |
Značeno: | úvodní slovo F. Skácel |
Adjustace: | v deskách, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 500 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |