Aukční položka číslo: | 231 |
Autor: | Sacre B. |
Název díla: | Akt s košíkem, 2 polovina 20. století |
Technika: | akryl na sololitu |
Rozměr: | 140x90 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | rám, Stav: dobrý |
V majetku: | soukromá sbírka, francouzská provenience |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3900 Kč |