Aukční položka číslo: | 232 |
Autor: | Slíva Jiří (1947 - ----) |
Název díla: | Hommage A |
Technika: | barevná litografie 142/200 |
Rozměr: | 15,3x11 cm |
Značeno: | signováno vpředu, slepotiskové razítko Lyra Pragensis |
Odhadní cena: | 800 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Informace o autorovi: | Výtvarník. Jiří Slíva je český výtvarník a básník, věnující se kreslenému humoru, litografii a knižní ilustraci. Kromě toho píše i verše pro děti. |