Aukční položka číslo: | 233 |
Autor: | Slováček Felix |
Název díla: | PF 1979, 1978 |
Technika: | novoročenka s grafickým motivem a podpisem F. Slováčka |
Rozměr: | 15x21 cm |
Značeno: | signováno |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |