Aukční položka číslo: | 258 |
Autor: | Štér Antonín |
Název díla: | Novoročenka, 1937 |
Technika: | Novoročenka se Štérovou dedikací a podpisem a hlubotiskovou reprodukcí grafiky T. F. Šimona |
Rozměr: | 17x27 cm |
Značeno: | signováno |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |