Aukční položka číslo: | 259 |
Autor: | Štika Karel |
Název díla: | Tanečnice - akt, 20. léta 20. století |
Technika: | uhel a akvarel |
Rozměr: | 63x40 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 8000 Kč |
Vyvolávací cena: | 4500 Kč |