Aukce výtvarného umění a fotografií - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/206-aukce-banner.jpg
AUTHOR
All Böhm Jan Braun Adolphe Reach Zikmund Plicka Karel Procházka, Dr. K. Bartuška Josef Janda Rudolf Helbich Petr Feyfar Zdenko Zahradníček František Konečný František Bartůšek Jan Hild Miroslav Honty Tibor Hackenschmied Alexander  Puchmertl Jaroslav Sudek Josef Ludwig Karel Gribovský Antonín Medková Emila Fuková Eva Postupa Ladislav Dostál František Jarcovjáková Libuše Gabčan Fedor Štreit Jindřich Štreit Jindřich (*1946) & Dalibor Chatrný (1925-2012) Kolář Viktor Župník Peter Stanko Vasil Šulla Drahotín Macků Michal Jirásek Václav Jasanský Lukáš (*1965) & Polák Martin (*1966) Kopasz Viktor Tóth Matúš Bromová Veronika Zídek Aleš Vykulilová Alena Nagy Peter Vano Robert Junek Milan Raszka Tomáš Sikula Petr Kovaříková Jarmila Němec Rudolf Hejna Václav Švabinský Max Monogramista F. S. Pittermann Josef Scheiner Artuš Jenewein Felix Mánes Josef Frinta Emanuel Paderlík Arnošt Fischer Anna S. Trnka Jiří Veržakovský Karel Stolař František Krátký Luboš Neučený autor Medek Mikuláš Načeradský Jiří Liesler Josef Urban Bohumil Stanislav Šíma Josef Saudek Kája Synek Michal Miko Jan Mrkva Martin Krejbich Daniel Harant Jan Hejda Luboš Kadrnožka Dimitrij Bukovský Ivan Mareš Dominik Vlna Ladislav Placht Otto Nikl Petr Stoss Jan Zemanský Martin Klee Paul Kandinskij Vasilij Miró Joan Dali Salvador Bacon Francis Rembrandt Harmenszoon van Rijn Neurčený francouzský autor Gepp Nady Jonáš Albert Porcelánka Loučky u Karlových Varů neurčený autor Znoj Jan Minařík Josef Mathias Steinský Josef Kuřil Vlastimil Schneiderka ? Josef Holíček Oldřich Pešák Ivo Pissca , Mandel Jiří Zábranský Adolf Zavázal František Jirásek , Šimek František Vlková Marie Mládek Ivan

Sklizeň, 1907 103 Monogramista F. S. Sklizeň, 1907 Starting Price 6000 CZK Krajina, 1914 104 Pittermann Josef Krajina, 1914 Starting Price 12000 CZK Zátiší s ovocem, 1995 113 Paderlík Arnošt Zátiší s ovocem, 1995 Starting Price 12000 CZK Kosatce, konec 19. století 114 Fischer Anna S. Kosatce, konec 19.... Starting Price 12000 CZK Lekníny, konec 19. století 115 Fischer Anna S. Lekníny, konec 19.... Starting Price 18000 CZK Růže ve váze, konec 19. století 116 Fischer Anna S. Růže ve váze, konec 19.... Starting Price 25000 CZK Zahrada (varianta ilustrace), 1962 117 Trnka Jiří Zahrada (varianta... Starting Price 90000 CZK Žlutá kytice v modrém džbánu, 40. - 50. léta 20. století 118 Trnka Jiří Žlutá kytice v modrém... Starting Price 100000 CZK Pod lampou, 30. léta 20. století 119 Trnka Jiří Pod lampou, 30. léta 20.... Starting Price 150000 CZK Ženský portrét, 50. - 60. léta 20. století 120 Veržakovský Karel Ženský portrét, 50. -... Starting Price 8000 CZK Bez názvu, 60. léta 20. století 121 Veržakovský Karel Bez názvu, 60. léta 20.... Starting Price 12000 CZK Surrealistické zátiší, 1951 122 Veržakovský Karel Surrealistické zátiší,... Starting Price 14000 CZK Kuchyňské zátiší, 50. - 60. léta 20. století 123 Veržakovský Karel Kuchyňské zátiší, 50. -... Starting Price 28000 CZK Zátiší se žehličkou, 50. - 60. léta 20. století 124 Veržakovský Karel Zátiší se žehličkou, 50.... Starting Price 35000 CZK Bílé zjevení 2, 1967 125 Stolař František Bílé zjevení 2, 1967 Starting Price 8000 CZK Květiny, 1986 126 Stolař František Květiny, 1986 Starting Price 14000 CZK Kompozice, 1965 127 Stolař František Kompozice, 1965 Starting Price 16000 CZK Dívka, 1982 128 Stolař František Dívka, 1982 Starting Price 28000 CZK Červený akt, 1961 - 1963 129 Stolař František Červený akt, 1961 - 1963 Starting Price 35000 CZK Abstraktní motiv,  60. léta 20. století 130 Krátký Luboš Abstraktní motiv,  60.... Starting Price 5000 CZK Abstraktní motiv,  60. léta 20. století 131 Krátký Luboš Abstraktní motiv,  60.... Starting Price 5000 CZK Abstraktní motiv,  60. léta 20. století 132 Krátký Luboš Abstraktní motiv,  60.... Starting Price 15000 CZK Krajina, 1962 133 Neučený autor Krajina, 1962 Starting Price 15000 CZK Abstraktní kompozice, nedatováno 134 Medek Mikuláš Abstraktní kompozice,... Starting Price 90000 CZK Hlava, 1964 135 Načeradský Jiří Hlava, 1964 Starting Price 6000 CZK Dvě dívky, 1946 137 Urban Bohumil Stanislav Dvě dívky, 1946 Starting Price 7000 CZK Bez názvu, 2016 140 Synek Michal Bez názvu, 2016 Starting Price 6000 CZK Trofej, 2013 141 Synek Michal Trofej, 2013 Starting Price 12000 CZK Balance, 2016 142 Synek Michal Balance, 2016 Starting Price 14000 CZK Z cyklu Labirinthus, 2016 143 Miko Jan Z cyklu Labirinthus,... Starting Price 6000 CZK