Lot No.: | 79 |
Author: | Mikyška Vilém |
Artwork Name: | Černé myšlenky, 70. léta 20. století |
Dimensions: | 35x27 cm |
Signature: | signováno vzadu |
Estimate: | 1500 CZK - 3000 CZK |
Starting Price: | 1000 CZK |