Lot No.: | 89 |
Author: | neurčený autor |
Artwork Name: | Benátky, 2. polovina 19. století |
Technique: | albumen print |
Dimensions: | 27x35 cm |
Signature: | značeno vpředu |
Finish: | pasparta, sklo, rám, stav: dobrý |
Estimate: | 1500 CZK - 2000 CZK |
Starting Price: | 600 CZK |