Lot No.: | 95 |
Author: | Pokorný Miroslav |
Artwork Name: | Strom, 2005 |
Technique: | gelatin silver print |
Dimensions: | 46x46 cm |
Signature: | signováno a značeno vpředu |
Finish: | stav: dobrý |
Estimate: | 10000 CZK - 12000 CZK |
Starting Price: | 800 CZK |