Lot No.: | 122 |
Author: | Stolař František |
Artwork Name: | Erotická kresba, 70. léta 20. století |
Technique: | a drawing with pen |
Dimensions: | 34x34 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | pasparta, sklo, rám, stav: dobrý |
Estimate: | 4000 CZK - 6000 CZK |
Starting Price: | 1800 CZK |