Lot No.: | 34 |
Author: | Hejna Václav |
Artwork Name: | Geometrická kompozice, 1968 |
Technique: | frottage |
Dimensions: | 70x95 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole |
Finish: | rám, stav: mírně poškozeno |
Estimate: | 8000 CZK - 10000 CZK |
Starting Price: | 2000 CZK |