Lot No.: | 9 |
Author: | Baltzer Jan Jiří (1738 - 1799) |
Artwork Name: | Die ermundete Reisende, 2. pol. 18. stol. |
Technique: | copper engraving |
Dimensions: | rozměr papíru: 180:213 mm |
Signature: | značeno vlevo Norbert Grund (předloha-podle Norberta Grunda), vpravo Johann Balzer (rytec) |
Finish: | volný list, Stav: dobrý |
Estimate: | 2000 CZK - 4000 CZK |
Starting Price: | 800 CZK |