Grafika 16. - 19. století - Artmozaika.eu
Sedlecký klášter před dobytím Husity 31 Berka Jan Sedlecký klášter před... Starting Price 500 CZK Der Sprundel in Carlsbad 32 Berka Johannes Der Sprundel in Carlsbad Starting Price 150 CZK Sancta Christi Familia, okolo r. 1750 33 Birckhard Carl Sancta Christi Familia,... Starting Price 150 CZK Tvář Krista na turínském plátně, okolo r. 1750 34 Birckhard Carl Tvář Krista na turínském... Starting Price 150 CZK Der Göttliche willen, okolo r. 1750 35 Birckhard Carl Der Göttliche willen,... Starting Price 150 CZK Benedicamus Patrem et Filium cum Sancto Spiritu, okolo r. 1750 36 Birckhard Carl Benedicamus Patrem et... Starting Price 150 CZK Ave Maria Gratia Plena, okolo r. 1750 37 Birckhard Carl Ave Maria Gratia Plena,... Starting Price 150 CZK Marie Magdalena, 1. polovina 18. století 38 Birkhart Anton Marie Magdalena, 1.... Starting Price 150 CZK Hyeronimus Graf Colloredo Mansfeld, 1822 39 Borovsky Ferdinand Hyeronimus Graf... Starting Price 100 CZK Ansicht des Sprudels in Carlsbad 40 Döbler Georg Ansicht des Sprudels in... Starting Price 600 CZK Madona podle Tiziana, 1805-1821 41 Drda Josef, Jan, Alois Madona podle Tiziana,... Starting Price 800 CZK Muž s perořízkem, 1811 42 Drda Josef, Jan, Alois Muž s perořízkem, 1811 Starting Price 800 CZK Portrét, okolo 1800 43 Drda Josef, Jan, Alois Portrét, okolo 1800 Starting Price 800 CZK S. Franciscus Seraphicus (sv. František z Asisi), 1750 44 Engelberght Martin S. Franciscus Seraphicus... Starting Price 300 CZK Poutník s povozem na okraji lesa, 1817 45 Erhard Johann, Christoph Poutník s povozem na... Starting Price 1200 CZK Vtom se jim otevřely oči a poznali ho, 1938 46 Führich Joseph von Vtom se jim otevřely oči... Starting Price 1500 CZK Semiramis vyvolává vzpouru, 1647 47 Gimignani Giacinto Semiramis vyvolává... Starting Price 1000 CZK Preßburg (Bratislava), okolo 1860 48 Hablitschek Franz Preßburg (Bratislava),... Starting Price 500 CZK 3x holandské motivy, okolo 1861 49 Hekking Willem, jr. 3x holandské motivy,... Starting Price 400 CZK S. Elisabeth 50 Hoffman W. (Václav) S. Elisabeth Starting Price 100 CZK svatý Karel Boromejský 51 Hoffman W. (Václav) svatý Karel Boromejský Starting Price 100 CZK Turínské plátno 52 Hoffman W. (Václav) Turínské plátno Starting Price 150 CZK Sv. Jakub ml. 53 Hoffman W. (Václav) Sv. Jakub ml. Starting Price 100 CZK Sv. Jan z Boha 54 Hoffman W. (Václav) Sv. Jan z Boha Starting Price 100 CZK Ukřižování 55 Hoffman W. (Václav) Ukřižování Starting Price 120 CZK Zima, 1641 56 Hollar Václav Zima, 1641 Starting Price 3000 CZK Jacob Roelants , 1648 57 Hollar Václav Jacob Roelants , 1648 Starting Price 600 CZK False education 58 Hollar Václav False education Starting Price 2500 CZK The true maner [manner] of the execution of Thomas Earle of Strafford, 1641 59 Hollar Václav The true maner [manner]... Starting Price 3500 CZK Virgo nuptialis Tiguriensis, 1649 60 Hollar Václav Virgo nuptialis... Starting Price 1200 CZK